Firma I-MATIC prężnie działa na rynku polskim od kilku lat. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień, certyfikatów i przede wszystkim pozytywnych referencji od zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w systemach klimatyzacji, wentylacji, automatyki i BMS. Oferujemy Państwu sprzedaż, montaż klimatyzacji oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na najwyższym poziomie. Dajemy Państwu wieloletnią gwarancję w zakresie kompletacji dostaw oraz wykonawstwa. W naszej pracy bazujemy na ofertach sprawdzonych producentów, ponieważ wierzymy iż klimatyzacja powinna być sprawdzona i pewna.

I-MATIC mają Państwo możliwość zakupu świetnych urządzeń, które są sprawdzone oraz posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty. Systemy te, od producentów takich jak: Toshiba, Fujitsu, Samsung, LG, Electra czy Mitsubishi doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku zamówień indywidualnych jak i biznesowych. Oznacza to, że możemy je wykorzystać zarówno w mieszkaniu oraz, jeśli klient będzie miał takie żądanie – w halach czy obiektach przemysłowych. Zapewniamy sprawny i szybki montaż klimatyzacji. Aby utrzymywać stały, jak najwyższy poziom świadczonych usług uczestniczymy w licznych szkoleniach związanych z najkorzystniejszym rozlokowaniem urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Pozwala to naszym Klientom w możliwie najefektywniejszy sposób wykorzystać możliwości wdrożonego systemu. Klimatyzacja w domu, mieszkaniu i firmie zapewnia naszym Klientom komfort a nam zadowolenie z prawidłowo zrezalizowanego zlecenia.

Firma I-MATIC jest nastawiona na ofertę produktową, która cechuje się się najwyższą jakością oraz dostępnością cenową. Tu każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie, gdyż każdy klient traktowany jest indywidualnie.

5/5 - (32 votes)
Shopping Basket
Call Now Button